Zapewniamy rzetelną
i skuteczną pomoc prawną

Kancelaria Kolecka Law Firm powstała z połączenia wiedzy, doświadczenia i wspólnej wizji prawników oraz specjalistów z różnych dziedzin prawa. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych radców prawnych, adwokatów, a także aplikantów. Prawnicy i eksperci wchodzący w skład naszego zespołu, specjalizują się w prawie gospodarczym, wspólnotowym, handlowym, a także w prawie nieruchomości. Współpraca różnych działów prawnych naszej Kancelarii, pozwoliła na stworzenie najbardziej kompleksowej i zoptymalizowanej oferty usług dla naszych Klientów. Sprawia to również, że usługi świadczone przez naszą Kancelarię realizowane na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej w podejmowaniu trudnych decyzji. Cechuje nas nie tylko wiedza i doświadczenie poparte ukończonym studiami oraz certyfikatami. Współpraca z międzynarodowymi firmami prawniczymi, pozwoliła nam pozyskać zaplecze, niezbędne do stworzenia usług odpowiadających międzynarodowym standardom działania. Dzięki temu, skutecznie wypełniamy lukę pomiędzy kancelariami o zasięgu międzynarodowym, a lokalnymi, niewielkimi biurami prawniczymi. Kancelaria Prawna Kołecka i Wspólnicy zapewnia kompleksowe usługi prawne zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. 

Usługa prawna, oprócz naszego zawodu i pasji, jest także naszą misją. Dlatego też, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom, oferujemy usługi prawne najwyższej jakości, których wynagrodzenie dostosowane jest do polskich realiów.

Co nas wyróżnia? Wychodząc poza tradycyjne ramy usług prawnych i konsultingowych, koncentrujemy się na biznesowych potrzebach i celach naszych Klientów. W podejściu do naszych Klientów i Partnerów cechuje nas wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, elastyczność i dynamika działania, a także indywidualne i profesjonalne podejście do każdej sprawy w oparciu o kompleksowe spojrzenie na zagadnienia prawne.