Nasz zespół

Magdalena Kołecka

Radca Prawny

Specjalizuję się w prawie gospodarczym, handlowym oraz w prawie nieruchomości. Dla naszych klientów, głównie z kapitałem zagranicznym, często pełnię funkcję General Counsel. Pomagam im we wszelkich aspektach prowadzenia biznesu w Polsce – od założenia firmy, poprzez jej codzienną działalność, jak i przy większych transakcjach i restrukturyzacjach. Wielokrotnie doradzałam przy transakcjach sprzedaży firm oraz nieruchomości. Swoje doświadczenie zdobywałam jako prawnik w międzynarodowych kancelariach prawnych, m.in. w założonej w Paryżu Gide Loyrette Nouel oraz londyńskiej Eversheds. Ukończyłam Szkołę Prawa Amerykańskiego prowadzoną we współpracy z University of Florida. Władam biegle językiem angielskim, a także posługuję się językiem francuskim.

Katarzyna Skoczylas

Radca Prawny

Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz w prawie nieruchomości. Zajmuję się analizą prawną nieruchomości, uczestniczę w negocjacjach zakupu nieruchomości, sporządzam  i negocjuję umowy najmu. Biorę udział w projektach deweloperskich. Przez wiele lat współpracowałam z Fundacją Instytut na Rzecz Państwa Prawa, gdzie udzielałam porad prawnych uchodźcom. Biegle władam językiem angielskim oraz komunikuję się w języku rosyjskim.

Alicja Cegielska-Rola

Aplikantka Radcowska

Jestem specjalistką od umów, corporate law, prawa pracy i RODO. Pracuję dla globalnych klientów- pomagam im prowadzić biznes w Polsce. Moją pasją jest prawo nowych technologii. Obecnie działam w Komisji ds. Praw Człowieka i Praworządności OIRP we Wrocławiu. Biegle władam językiem angielskim.

Emil Koźbiał

Aplikant Radcowski

Jestem specjalistą w zakresie dochodzenia należności naszych Klientów – reprezentuję klientów zarówno na etapie przedprocesowym, jak i procesowym. Doradzam  w zakresie postępowania cywilnego, egzekucyjnego, prawa handlowego i gospodarczego, prawa nieruchomości, ksiąg wieczystych i hipotek, postępowania upadłościowego, prawa konsumenckiego (w tym upadłości konsumenckiej). Jestem członkiem Komisji ds. Praworządności i Praw Człowieka przy OIRP we Wrocławiu oraz członkiem sieci prawników Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego. Pracuję w języku angielskim.

Małgorzata Zawadzka

Aplikantka Adwokacka

Posiadam uprawnienia Mediatora nadane przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Zajmuję się przede wszystkim sprawami z zakresu procesu cywilnego, gospodarczego i karnego z zakresu przestępstw gospodarczych. Reprezentuję klientów zarówno na etapie przedprocesowym, jak i procesowym, prowadząc negocjacje oraz sporządzając projekty umów. Pracuję w języku angielskim i komunikuję się w języku niemieckim.

Małgorzata Krawiec

Prawnik

Zajmuję się prawem handlowym, w tym postępowaniami rejestrowymi przed KRS. Przygotowuję dokumentację RODO. Wspieram zespół w bieżących czynnościach prawnych i administracyjnych. Pracuję w języku angielskim oraz komunikuję się w języku rosyjskim.

Anna Gołębiowska-Zwoniarska

Tłumacz przysięgły

Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Często pracuję dla klientów globalnych przy wszelkiego rodzaju transakcjach Zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi w o tematyce prawniczej i biznesowej,  wspieram klientów w trakcie postępowań sądowych, rozpraw arbitrażowych, podczas negocjacji bądź transakcji zawieranych przed notariuszem.